Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98927

Joonestaja CAD

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste töötlemine ja jooniste ettevalmistamine;
  • Vajadusel suhtlemine klientidega.

Ootused kandidaadile

  • 3-5 aastane joonestuskogemus sarnase profiiliga ettevõttes (alumiiniumprofiiliga aknad ja liigutatavad vaheseinad);
  • Diplom ehitus- või tehnikavaldkonnas on soovitatav;
  • Hea inglise keele oskus.

  • Põhipalka vastavalt töökogemusele (ligikaudu 40 000 Eurot aastas 5a töökogemuse puhul);
  • Katseaeg 3 kuud;
  • Abi rendilepingu sõlmimisel.

Lisainfo

Huvi korral saatke palun ona CV märksõnaga "Joonestaja" e-posti aadressil dina(at)bhc.ee, täiendavate küsimuste puhul helistage telefonil 6696740 või 56250002.

Tööpakkumise number
#98927

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 52000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Baltic Human Capital assisteerib personaliotsingul Iirimaa väikeettevõtet Façade Technology Limited, mis tegeleb alates 1994 aastast alumiinium profiiliga liigutatavate vaheseinte ja akende projekteerimise ja paigaldamisega. Seoses ettevõtte laienemisega

Vaata rohkem