Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152501

Jõhvi Sportlandi juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle ülesandeks on:
kaupluse efektiivne juhtimine, eesmärgiga kindlustada klientide ja töötajate rahulolu,
osalemine kaupade sisseostmistel ja tellimistel,
väljapanekute korraldamine,
müügiplaanide edukas täitmine.

Ootused kandidaadile

Oled ootatud meie meeskonda, kui:
Sa oskad vaga heal tasemel MS Excelit,
Sul on kõrg- või keskeriharidus,
Sul on müügi- ja teenindusalane kogemus,
omad meeskonnajuhtimise kogemust,
oled iseseisev ja vastutusvõimeline,
suudad taluda pinget,
oled teadlik spordimaailmas toimuvast.

Kasuks tuleb:
kui oled varasemalt töötanud Navisioni programmiga.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes,
eneseteostus ja karjäärivõimalust,
motiveerivat töötasu,
põnevaid väljakutsed ja firmasiseseid soodustusi.

Lisainfo

Määratud ajaks leping, lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendaja.

Töökoht: Jõhvi Sportland, Keskus Tsentraal
Palun saata fotoga CV. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#152501

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

Sportland Eesti AS on Sportland International Group AS tütarettevõte. Sportland Eesti AS opereerib Sportland, Netosport, 100% Sports, West Sport ja Timberland jaekette Eestis.

Sportlandi missiooniks on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste.

Vaata rohkem