Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #633867

Jõhvi osakonna juhataja

Firma nimi peidetud
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu vastutuse alla kuulub Jõhvi rendipunkti efektiivne majandamine sh

  • rendipunkti igapäevase töö planeerimine ja koordineerimine
  • aktiivne müügitöö ja uute müügivõimaluste leidmine
  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • 3-liikmelise meeskonna juhtimine, arendamine ja motiveerimine, sujuva meeskonnatöö tagamine
  • klienditeenindusprotsessi arendamine ja klientide rahulolu tagamine
  • administratiivsed ülesanded ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui tunned rendiäri spetsiifikat ning Sul on varasem arvestatav juhtimiskogemus (vähemalt 3 aastat). Sinu tugevuseks on uute kliendikontaktide loomine ja olemasolevate hoidmine. Oled algatusvõimeline, avatud suhtleja ja orienteeritud meeskonnatööle ning Sul on suurepärane otsustus- ja vastutusvõime. Oled vilunud arvutikasutaja, Sul on B-kategooria juhtimisõigus ning valdad eesti keelt.

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind

  • stabiilne ja vastutusrikas töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • igakülgne tugi töösse sisseelamisel
  • hea töö eest vääriline töötasu koos motiveeriva boonusprogrammiga
  • kaasaegsed töötingimused ja -vahendid
  • erialased koolitused ja arenguvõimalused
  • sporditoetus ja muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • ametiauto
  • mõnus meeskond ja meeleolukad ühisüritused

Lisainfot tööpakkumise kohta annab rendidirektor Kristjan Veskioja telefonil +372 53 321 985.

Külasta Ramirendi karjäärilehte siit: http://tulemeile.ramirent.ee

Tööpakkumise number
#633867

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2020

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on sujuv teenindus naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.

Vaata rohkem