Värsked tööpakkumised

JÕHVI Jewe Keskuse DENIM DREAMi klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235115

Tööpakkumise number

235115

Töö kirjeldus

* Avatud suhtlemine;
* Aktiivne teenindus;
* Personaalne lähenemine klientidele;
* Kliendi vajaduste välja selgitamine;
* Kauba tundmine ja presenteerimine;
* Professionaalne müügitöö.

Nõudmised kandidaadile

* Positiivsus;
* Soov kliente aidata;
* Müügikire olemasolu;
* Vähemalt keskharidus ;
* Väga hea vene keele valdamine suhtlustasandil;
* Ambitsioonikus ja arenemisvõimelisus.

Ettevõte pakub

* Erinevaid koolitusi;
* Ettevõttesiseseid karjäärivõimalusi;
* Põhipalk + tulemuspalk;
* Rõõmsameelseid töökaaslasi ja meeldivat tööõhkkonda.

Lisainfo

Meie firma eesmärgiks on pakkuda parimat klienditeenindust Eestis. Seega teeme pidevat tööd, et leida parimaid klienditeenindajaid, kes peaksid kõige tähtsamaks ja olulisemaks klienti, klienti ja veelkord KLIENTI :)

Ootame kandideerima säravaid, meeldivaid ja energilisi inimesi, kelle kireks on klienditeenindus.
Lisage CV-le ka kaaskiri ja soovitatavalt foto iseendast.

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. august 2011
Kuulutus sisestati:
2. august 2011
Brutopalk:
Alates 3 kuni 4 EUR tunnis

Põldma Kaubanduse AS on tuntud teksa- ja vabaajarõivaste (Tommy Hifiger, Guess, Miss Sixty, Energie, Killah, Pierre Cardini) maaletoojana terves Baltikumis. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele suurepärast teenindust ja parimaid moebrände. Meil töötavad inimesed on kõik meeldivad, sõbralikud ja ambitsioonikad, kes töötavad 100% kliendi heaolu nimel. Ettevõte ootab kandideerima inimesi, kes on pühendunud klienditeenindusele, ettevõtlikud, energilised, positiivsed ja elurõõmsad. Omalt poolt pakume palju arenemisvõimalusi: igal klienditeenindajal on võimalus rakendada oma andeid, näiteks kaupluse juhatajana, kujundusjuhina, kaubaesindajana ning suurepärastel klienditeenindajatel on võimalik veelgi kõrgemale ja kaugemale liikuda:)