Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186627

Jõhvi Ideaal Kosmeetika juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle Jõhvi kaupluste juhataja kelle ülesandeks on:
Meeskonna arendamine ja motiveerimine
Kaubavarude jälgimine ja vajadusel tellimine
Kaupluse väljapanekute organiseerimine ja kujundamine
Kõrge klienditeeninduse tagamine
Müügitöö organiseerimine ja juhtimine

Ootused kandidaadile

Oled oodatud meie kollektiivi,kui:
Omad eelnevat (meeskonna) juhtimiskogemust
Sul on keskharidus
Oled hea suhtleja,aktiivne ning kohusetundlik

Ja Sa omad:
Probleemide ennetamis-ja lahendamisoskust
Loovust
Stressitaluvust
Aktiivsust ja head suhtlemisoskust
Eesti ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ning huvitavat tööd meeskonnas
Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#186627

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. november 2009
Kuulutus sisestati:
4. november 2009

Ideaal Kosmeetika on kaupluste kett mis tegutseb aastast 1999

Vaata rohkem