Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64127

Jõhvi büroo SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel;
*sõiduki tehniline ja dokumentaalne kontrollimine, mis on seotud registrisse tuleku, muudatuste vormistamise ning registrist kustutamisega.

Ootused kandidaadile

*Kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise või vene keel);
*arvuti kasutamise oskus;
*kasuks tuleb teeninduses töötamise kogemus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös;
*lojaalsus, usaldusväärsus ja positiivsus.

Ettevõte pakub

*Toetavat ja professionaalset kollektiivi;
*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
*töötasu alates 5500.- kroonist

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis saada oma elulookirjeldus (CV) ja kandideerimise avaldus hiljemalt 18.aprilliks 2006.a.

Lisainfo telefonil 505 9178 Madis Maakaar

Tööpakkumise number
#64127

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2006

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas tegutsev hallatav riigiasutus. Meie tegevuse eesmärgiks on riigi poliitika ja arengukavade elluviimine liiklusohutuse ja sõidukite keskkonnaohtlikkuse valdkonnas ning liiklusregistri pidamine.
ARK-i missioon on kaasa aidata ohutu liiklemise ja keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele. Oma eesmärgiks oleme seadnud olla parim kaasaegne, kõrge mainega, innovaatiline ja rahvusvaheliselt tunnustatud register riigis.

Vaata rohkem