Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176969

Jõhvi büroo Narva osakonna spetsialist (registreerimiseelne ülevaataja)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsialisti tööülesanneteks on:
*Eesti Riikliku Autoregistrikeskuse põhikirjaliste funktsioonide täitmine sõidukite (mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise väikelaeva, jeti) registreerimistoimingute osas.

Ootused kandidaadile

*keskeri (tehniline)
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise või vene keel);
*arvuti kasutamise oskus;
*algatusvõime ja loovus, analüüsivõime, otsustus- ja vastutusvõime, usaldusväärsus ja täpsus, eneseväljendus- ja suhtlemisoskus.

*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee.

Lisainfo telefonil 5177559 Marina Sorgus

Tööpakkumise number
#176969

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2009

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduv. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.

Vaata rohkem