Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176969

Jõhvi büroo Narva osakonna spetsialist (registreerimiseelne ülevaataja)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spetsialisti tööülesanneteks on:
*Eesti Riikliku Autoregistrikeskuse põhikirjaliste funktsioonide täitmine sõidukite (mootorsõiduki, haagise, maastikusõiduki, väikelaeva, alla 12-meetrise väikelaeva, jeti) registreerimistoimingute osas.

Ootused kandidaadile

*keskeri (tehniline)
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise või vene keel);
*arvuti kasutamise oskus;
*algatusvõime ja loovus, analüüsivõime, otsustus- ja vastutusvõime, usaldusväärsus ja täpsus, eneseväljendus- ja suhtlemisoskus.

*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitust;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee.

Lisainfo telefonil 5177559 Marina Sorgus

Tööpakkumise number
#176969