Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61999

Jõhvi büroo juhataja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jõhvi esinduse töö käivitamine
  • Ettevõtte esindamine krediidiasutustes ning ettevõtte tööks vajalikes ametkondades
  • Klientide nõustamine laenu saamisel
  • Hinnangu andmine kliendi krediidivõimele ja tagatisvarale
  • Laenulepingute ettevalmistamine ja sõlmimine
  • Laenude tasumise jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Kinnisvara- või majandusalane haridus
  • Müügi-, kinnisvara-, pangandus- või finantsvaldkonnas töötamise kogemus
  • Suudab isesisvalt otsustada ning tehtud otsuste eest vastutada
  • On avatud suhtleja ja hea läbirääkimisoskusega, initsitiivikas ning kõrge koostöövalmidusega
  • On valmis töötama paindliku graafiku alusel
  • Väga hea vene ja eesti keele valdamine
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Juhiload

Kasuks tuleb varasem personali juhtimise ning ettevõtte igapäevase töö korraldamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • Võimalus olla esinduse käivitaja ja juht
  • Tööks vajalik ettevalmistus ja igakülgne ettevõttesisene toetus
  • Konkurentsivõimelist töö tulemuslikkusega seotud palka
  • Võimalust areneda koos ettevõttega

Tööpakkumise number
#61999