Värsked tööpakkumised

Jõgeva kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117795

Tööpakkumise number

117795

Töö kirjeldus

Kaupluse töö efektiivne ja majanduslikult kasumlik juhtimine
Kaupluse vahetuse töö korraldamine
Kaupade vastuvõtmise, saatedokumentide kontrolli juhtimine
Kauba tellimuste tagamine vastavalt kehtestatud nomenklatuurile
Töögraafikute koostamine, tööaja arvestuse pidamine ja selle töötajatele teatavaks tegemine

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus
Eesti keele oskus
Arvutioskus
Kaubanduslik töökogemus

Ettevõte pakub

Eneseteostuse võimalust
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
Arenguvõimalust suurettevõttes

Lisainfo

Töötegemise asukoht on: Tähe tn 10a, Jõgeva

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.