https://www.cvkeskus.ee/513939

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse direktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 513939

Tööpakkumise number

513939

Töö kirjeldus

Jõelähtme Valla Kultuurikeskus on Jõelähtme valla kultuurielu eest vastutav valla hallatav asutus. Kultuurikeskuse koosseisus on järgmised struktuuriüksused: Neeme Rahvamaja, Jõelähtme Rahvamaja, Loo Kultuurikeskus, Kostivere Kultuurimõis ja Kostivere Päevakeskus.

Direktori põhiülesandeks on kultuurikeskuse töö juhtimine, mis hõlmab eelarve koostamist ja igapäevast majandamist, kultuurikeskuse arengusuundade väljatöötamist ja ellurakendamist, asjaajamise korraldamist, tööks vajalike kordade ja eeskirjade kehtestamist jm, mis tuleneb kultuurikeskuse põhimäärusest.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kes on avatud, loov, teotahteline, väga hea suhtlemis- ja väljendusoskusega, algatus- ja töövõimeline ning kes omab visiooni Jõelähtme valla kultuurielu tulevikust ning tunneb süvendatud huvi kultuuri vastu. Kandideerimise eelduseks on erialane kõrgharidus ja/või kultuurialase töö juhtimise kogemus. Kasuks tuleb projektide kirjutamise ja läbiviimise kogemus, hea pingetaluvus.


Ettevõte pakub

- tööd suures ja huvitavas organisatsioonis;
- loomingulist tööd kultuurikeskuse töö korraldamisel;
- konkurentsivõimelist palka.


Lisainfo

vaata lisaks - www.joelahtmekultuur.ee
Avaldus koos elulookirjelduse ja motivatsioonikirjaga ning palgasooviga saata 10. veebruariks 2018 aadressile kantselei(at)joelahtme.ee

Lisainfo - Priit Põldma - tel 6054882


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD