2023-08-23 14:48:55

Müüja-klienditeenindaja Linnahalli teenindusjaama

CVKeskus.ee klient
1219 - 1416 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Iga Sinu tööpäeva teeb eriliseks:
- sõbralik klienditeenindus
- klientidele pakutavad mõnusad maitseelamused
- kokku kasvatav meeskonnatöö

Ootused kandidaadile

Tule meile, kui:
- Sulle meeldib klienditeenindus
- Sulle on oluline aja kokkuhoid, mida pakub Sulle kodulähedane töökoht
- Sulle on oluline, et vahetustega töö annab Sulle võimaluse ise oma aega planeerida
- oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja
- valdad eesti keelt vähemalt B1 tasemel

Ettevõte pakub

Sind ootab:
- Hea töötasu – põhipalk 1020 eurot bruto, katseaja-järgne tasu 1110 eurot bruto. Põhipalgale lisandub 50% lisatasu ööajal töötamise eest ja igakuine meeskonnapõhine müügiboonus.
- Paindlik tööaeg vahetustes 6-12h ja töökoht kodu lähedal.
- Põhjalik väljaõpe töökohal ja palju põnevaid koolitusi.
- Vaheldusrikas töö ühtehoidvas meeskonnas, kus juht on alati toetamas.
- Arenguvõimalused mainekas ettevõttes.
- Kõikide mugavustega kaasaegne töökeskkond.
- Peale 4-kuulist perioodi tasuta piiramatu telefonikõnede, sõnumite ja Interneti pakett ning liitumine Stebby tervise- ja heaoluteenuste platvormil