2023-08-23 14:48:55

ASSISTENT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie assistendi ametikoha eesmärgiks on reklaamkuulutuste registri pidamine ja arhiveerimine (PromoMats keskkonnas), andmebaaside korrastamine, töötlemine ja vormistamine Exceli keskkonnas. Sinust saab lepinguhaldussüsteemi võtmehaldur, kes tagab andmebaaside korrastatuse, laeb lepingud süsteemi, lisab tellimuste kinnitused, kontrollib sissetulevad arved, lisab/uuendab tarnijate info, kooskõlastab, arhiveerib, uuendab koolitusmaterjalid, toetab lihtsamate aruannetega aastalõpu raporteerimise käigus. Samuti hoiad silma peal müügimaterjalide laol ja inventaril, teed tellimisettepanekuid, kohandad vajadusel lepinguid keeleliselt eesti ja inglise keele vahel ning toetad osakonda jooksvates küsimustes.

Ootused kandidaadile

Me loodame, et omad varasemat töökogemust assistendi või raamatupidajana. Hea, kui Sul on varasem kokkupuude mõne ERP süsteemiga või Sinu varasemad töökogemused on osaliselt eeldanud sarnaste ülesannete täitmist. Oskad hästi eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas, oled täpne, süsteemne, kohusetundlik, armastad numbreid, õpid kiirelt ning oled hea meeskonnamängija.

Me pakume Sulle arenguvõimalusi, konkurentsivõimelist töötasu, väljaõpet, vahvaid ühisüritusi, tervisekindlustust, lõunakompensatsiooni, kuid mis kõige tähtsam - olla osa meie rahvusvahelise ettevõtte sõbralikust meeskonnast. Töötame kaasaegses büroos Tallinnas aadressil Paldiski mnt. 29.