2023-08-23 14:48:55

OOTAME OMA MEESKONDA BAARMENE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie meeskond ootab särasilmseid ja teotahtelisi kogemusega baarmene/baaridaame, kes väärtustavad ausust, positiivsust ja pidevat arengut.

Töö peamised eesmärgid on anda oma panus meeskonnatöösse ning parimasse klienditeenindusse kui elamusse, kus tähelepanu on avatusel, sõbralikkusel ning hoolivusel.

Töökoht asub Kalamaja IZAKAYA restoranis, kus on uus, põnev kontseptsioon ja eksklusiivne menüü. Restoran on avatud kolmapäevast pühapäevani.

Ootused kandidaadile

Oled trenditeadlik, positiivne kogemusega baarman/baaridaam. Austad oma ametit ja valdkonda, oled vastutustundlik, aus ja täpne. Oled kiire reageerimisvõimega ja ettevõtlik, omad analüüsi- ja planeerimisvõimet.

Kasuks tuleb varasem kogemus teenindajana, töö baaris ning analüüsivõime ja tahe õppida.

Sind ootab töö meeskonnas, kus väärtustatakse igat liiget. Pakume Sulle toetavat kasvukeskkonda, ettevõttesiseseid soodustusi, tasustatud lõunaid, erinevaid koolitusi, asjakohast töötasu lisatasu teenimise võimalusega ning soodustusi meie erinevatelt koostööpartneritelt (sh sporditoetus).

Lisaks saab rakendada oma erialaseid teadmisi ja loovust kokteilide loomisel.