2023-08-23 14:48:55

Lihakontrolli ja ekspordi valdkonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Kuni 1810 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on tõkestada loomataudide teket ja levikut, ennetada inimesele loomade ja loomsete saaduste kaudu tekkida võivaid ohtusid, tagada loomade tervise ja heaolu hoidmiseks vajalike nõuete täitmise kontroll ning rikkumiste või ohtu tekkimisel reageerimine.

Sinu tööülesannete hulka kuulub:

  • loomade tapaeelse ja –järgse kontrolli teostamine lihakäitlemise ettevõttes;
  • loomade heaolu nõuete täitmise kontroll ning järelevalve teostamine hügieeninõuete kinnipidamise üle tapamajas;
  • järelevalve teostamine loomatervise ning loomade heaolu reguleerivate õigusaktide täitmise üle ettenähtud loomapidamisettevõttes (kogumiskeskus);
  • aruandluse ja dokumentide koostamine ning järelevalvetulemuste sisestamine andmebaasidesse.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on:

  • kõrgharidus veterinaaria valdkonnas;
  • heal tasemel arvutioskus (MS Office);
  • kõrgtasemel eesti keele oskus ja EV kodakondsus;
  • B-kategooria juhiluba.

Kasuks tulevad varasemad teadmised haldusmenetlusest ja riiklikust järelevalvest.

Sinult ootame vastutustundlikku suhtumist töösse. Edukat kandidaati iseloomustavad hea koostöö- ja suhtlusoskus, täpsus ja  lahendustele orienteeritud mõtteviis.

Pakume Sulle tähendusega tööd - võimalust anda oma panus loomatervise –ja heaolu valdkonna arendamisse ning kujuneda valdkonna eksperdiks. Toetame Sinu erialast arengut, saad osa inspireerivatest koolitustest ja koostöövõimalustest ning kolleegide toetusest sõbralikus ja arenevas ametis.

Meie pakkumises on ka toredad ühisüritused, sporditoetus, pikem puhkus ja tervisepäevad.