2023-08-23 14:48:55

Õde/ämmaemand (Naistekliiniku vastsündinute osakonda)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Lääne-Tallinna Keskhaigla naistekliiniku vastsündinute intensiivravi osakond otsib oma meeskonda täistööajaga aga ka osalise tööajaga õdesid ja ämmaemandaid, kelle peamisteks tööülesanneteks on kvaliteetse, professionaalse ja perekeskse õendus-, ämmaemandusabi osutamine ning oma vastutusvaldkonnas igapäevaselt ladusa töö korraldamine ja peresõbraliku intensiivravi andmisele kaasa aitamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame õendus-, ämmaemandusalast (kõrg)haridust või hariduse omandamist, analüüsi- ja iseseisva töö võimet, enesetäiendamise soovi, sõbralikku suhtlemislaadi, soovi ja tahet teha meeskonnatööd, head eesti keele oskust, positiivset ellusuhtumist, head pingetaluvust, ajakohast arvuti kasutamise oskust, täpsust, korrektsust.

Omalt poolt pakume väljakutseid pakkuvat tööd, tööalaseid täiendkoolitusi, sõbralikku töökeskkonda, paindlikku tööaega graafiku alusel, lisapuhkust, soodsaid sportimisvõimalusi koostööpartnerite juures. Tagame tööle asudes kohapeal vajalikud lisakoolitused ja täiendõppe.

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik.

Lisainfo: osakonna ämmaemandusjuht Kadri Madar, tel 5245666, mail:

kadri.madar/at/keskhaigla.ee

Palume enda CV koos kaaskirjaga saata hiljemalt 14. aprill 2023