2023-08-23 14:48:55

Bioanalüütik/laborant Läänemaa Haigla laborisse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Läänemaa Haigla labor ootab oma meeskonda
BIOANALÜÜTIKUT/LABORANTI,
kelle tööülesanneteks on laboriuuringute teostamine ja proovimaterjalide kogumine patsientidelt (veeni- ja sõrmeotsavere võtmine).

Läänemaa Haigla labor kuulub Põhja-Eesti Regionaalhaigla haiglalabori koosseisu.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on:
• bioanalüütiku või õendusalane haridus või loodusteadusalane kõrgharidus (biomeditsiini, bioloogia, geenitehnoloogia alal)
• hea arvutioskus
• hea eesti keele oskus
• pingetaluvus, korrektsus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Meie pakume:
• tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitusi
• huvitavat ja vastutusrikast tööd graafiku alusel
• 7 päeva lisapuhkust
• õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

Lisainfot jagab bioanalüütik Katrin Hattu (telefon 523 0694) või personalijuht Margit Seliste (telefon 522 1345).