2023-08-23 14:48:55

Objektiinsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Objektiinsenerina on Sinu tööks ehitusobjekti dokumentatsiooni tehnilise poole korrashoid ja ehitustöödega seotud kvaliteedi kontrollimine. Sa töötad läbi projektide tehnilise dokumentatsiooni ning teostad objekti mahuarvutused. Oled ettevõttesisene järelvalve, kes jälgib, et protseduurid oleksid õigeaegselt teostatud ja vajalikud dokumendid on nõuetekohased.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sinule:

  • Sul on ehitusvaldkonna haridust (võib olla omandamisel) ja huvi ehituse vastu;
  • Sa oskad lugeda ehitusjooniseid;
  • Oled põhjalik ja kohusetundlik;
  • Sul on väga hea organiseerimis- ja planeerimisvõime;
  • Sa oled avatud uuendustele ja headele suhetele.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • Kaasaegset töökeskkonda ja ettevõttesisest arenguvõimalust;
  • Paindlikku tööaega ja osalist asukohavaba töötamise võimalust;
  • Meil on avatud perekeskne lähenemine ja kokkuhoidev meeskond;
  • Me toetame sinu arengut ja pakume Sulle erialaseid täiendõppe võimalusi.