2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
1000 - 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

  • Klientide rõõmsameelne teenindamine müügisaalis
  • Aktiivne müük (mobiilitarvikud ja aksessuaarid)
  • Kauba väljapanek
  • Müügikoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Valdad vabalt eesti keelt ja vene keelt
  • Leiad kiiresti ühise keele iga inimesega;
  • Sulle meeldib suhelda inimestega
  • Oled rõõmsameelne ning positiivse ellusuhtumisega
  • Pakatad energiast
  • Oled tulemustele orienteeritud
  • Sulle meeldib tööd teha, mitte tööl olla.
  • Valmisolek panustama koostöösse täiskoormusel ja pikemaajaliselt

Kui sul puudub müügitöökogemus, siis me hoolitseme selle eest. et tagada Sulle maksimaalne müügikoolitus.

Pakume üle keskmise häid teenimisvõimalusi, kui oled suuteline tegema tööd täie naudinguga.

Töötasu koosneb:

Põhitasu + Tulemustasu + Boonused.

Keskmiselt teenindajad teenivad meil 1000-1400EUR.

Lisaks firmasisesed rahalised kui ka auhinnalised võistlusmängud.

Töö on graafiku alusel, mis tähendab seda, et see on väga paindlik ning me arvestame töötaja soovidega.

Mis on YOLO ja SkyMobile?

  • Rahvusvaheline ettevõte 13 aastat turul.
  • Kauplused Eestis (Tallinn, Tartu) ja Lätis.
  • 2 korda - Parim Teeninduskoht 3. koha tiitel.
  • 2 korda - Äripäeva Gasell - kõige kiiremini kasvav ettevõte Top edetabelis.

Ettevõte tegeleb nutiseadmete tarvikute ja aksessuaaride müügiga ja nutiseadmete remondiga.