2023-08-23 14:48:55

Planeerija

Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume
oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Töö kirjeldus

  • Tootmisseadmete korrashoiu- ja parendustööde kvaliteetne planeerimine, tööde kontroll ja analüüs;
  • Süsteemide ja protsesside täiustamine ja seadmete töökindluse parendamine;
  • Tehnilise info haldamine, sisestamine ja analüüs;
  • Tööks vajalike materjalide ja varuosade vajaduse määratlemine, laovarude jälgimine ja info haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem tehnikaalane töökogemus;
  • Tehniliste jooniste lugemise oskus;
  • Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
  • Teadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest;
  • Süsteemsus ja kohusetundlikkus, iseseisvus ja lahendustele orienteeritus;
  • Valmisolek aktiivseks meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
  • Erinevaid tööandja soodustusi;
  • Tööalast koolitust;
  • Koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes.