2023-08-23 14:48:55

Meediamonitooringu spetsialist

CVKeskus.ee klient
1000 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tulenevalt Sinu oskustest, saavad tööülesanneteks näiteks meediaväljaannete (ajalehed, ajakirjad, online-meedia, raadio, TV) monitoorimine, sealt etteantud märksõnadele vastavate kajastuste leidmine ja andmebaasi edastamine. Aga vajadusel ka kokkuvõtete kirjutamine inglise keeles.

Täiskoormuse puhul algavad tööpäevad hommikul kell 6:30

Kui amet selge ja tehnilised lahendused vastavad, on võimalus tööd teha kodus!

Pakutav töökoht on täistööajaga, aga on võimalik ka töötada poole kohaga ning õhtuti, mistõttu võib sobida ka vähese koormusega tudengile.

Ootused kandidaadile

Me otsime oma tiimi inimest, kes on oma töös täpne, kiire õppimisvõimega, saab arvuti kasutamisega hästi hakkama ning ei pelga rutiini.
Me eeldame, et oskad väga hästi eesti keelt ja inglise keelt. Soome keele oskus on boonuseks.
Varasemad kogemused meedia monitoorimise alal ei ole vajalikud.

Heal kandidaadil on ka huvi IT vastu!

Omalt poolt pakume väljaõpet, võimalust töötada sõbralikus ja rahvusvahelises tiimis, sporditoetust ning kaasaegseid töötingimusi.

Kontor asub Tammsaare ärikeskuses.