2023-08-23 14:48:55

Mehaanik / Механик

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Kraanatehnika hooldus ja remont: konteiner-, portaal-, mobiilkraanad, hüdrokraanad (Mantsinen, Atlas)

  • Обслуживание и ремонт крановой техники: контейнерные, портальные краны, гидрокраны (Mantsinen, Atlas), мобильные краны

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus või töökogemus sarnasel töökohal vähemalt 3 aastat
  • Kraana või rasketehnika mehaaniliste ja hüdrosüsteemide hea tundmine ja mõistmine
  • Tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskus

  • Профильное образование или опыт работы на похожей должности минимум 3 года
  • Хорошие технические знания в области механических и гидравлических систем подъемных механизмов или тяжелой техники
  • Навыки чтения технических схем и чертежей

  • Huvitavat ja stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes Muuga Sadamas
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Motivatsioonipaketti
  • 31 puhkusepäeva
  • Soodustingimustel toitlustamist ja transporti Tallinnast ja Maardust

  • Интересную и стабильную работу в международной компании в порту Мууга
  • Конкурентоспособную заработную плату
  • Мотивационный пакет
  • 31 день отпуска
  • Льготное питание и транспорт из Таллинна и Маарду