2023-08-23 14:48:55

Mehaanik (Jüri)

CVKeskus.ee klient
1200 - 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tahad töötada Bosch Car Service autoteeninduses ja saada teadmisi tuleviku tehnoloogiast? Tule rahvusvahelisse autoteeninduste ketti mis keskendub kvaliteedile ja arengule. Otsime oma töökotta kvaliteediteadlikku ja kogenud mehaanikut, kes on valmis vastu võtma igapäevaseid väljakutseid.

Sinust. ▶ Oled väljaõppinud mehaanik ja sul on eeldatavasti kogemusi erinevate automarkidega ▶ Oskad käsitseda veaotsingu- ja diagnostikaseadmeid (eelistatavalt Boschi omi) ▶ Sulle meeldib tegelda erinevate probleemidega erinevat tüüpi sõidukite juures ▶ Oled punktuaalne, töötad iseseisvalt ja süsteemikindlalt ▶ Hoiad klienti alati tähelepanu keskpunktis,osutad parimat võimalikku teenust ja oskab pärast töö lõpetamist nõu anda

Ootused kandidaadile

▶ Oled väljaõppinud mehaanik ja sul on eeldatavasti kogemusi erinevate automarkidega ▶ Oskad käsitseda veaotsingu- ja diagnostikaseadmeid (eelistatavalt Boschi omi) ▶ Sulle meeldib tegelda erinevate probleemidega erinevat tüüpi sõidukite juures ▶ Oled punktuaalne, töötad iseseisvalt ja süsteemikindlalt ▶ Hoiad klienti alati tähelepanu keskpunktis,osutad parimat võimalikku teenust ja oskab pärast töö lõpetamist nõu anda

Pakume: ▶ Head töökeskkonda tublide ja tõeliselt professionaalsete kolleegidega ▶ Töökohta, kus saad arendada oma oskusi ja koguda teadmisi tehnoloogia arengu käigust, sh Boschi tehnilisi kursusi süsteemitehniku koolitusi jne. ▶ Motiveerivat palgasüsteemi

Lisainfo

Kas see töö on midagi sinu jaoks? Saada avaldus ja CV aadressile
marko(at)looautokeskus.ee kirjutades teemalahtrisse sõna „mehaanik”.

Loo Autokeskus OÜ asub Kaevu 2A, Pildiküla Rae vald, Harjumaa, 75308,Jüris(Tallinnast 5 km kaugusel)