2023-08-23 14:48:55

Projektijuht Prantsusmaale

CVKeskus.ee klient
4000 - 5000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Projektijuhi peamised tööülesanded hõlmavad Lõuna-Prantsusmaal Nizzas asuvate eksklusiivsete villade ehitustööde juhtimist ja kontrolli, ehitusprojektide läbitöötamist ning koordineerimist, jooksvate ülesannete lahendamist ning lisaks sellele ka klientide ja tarnijatega suhtlemist.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus ehitusobjektidel („võtmed kätte“ lahendused) vähemalt 3 aastat nii üldehitus kui ka viimistlus alal
  • väga hea vene keel, eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • AutoCad ja MS Office kasutamise oskus
  • iseseisvus, täpsus ja kohusetundlikkus
  • suurepärane juhtimis-, suhtlemis- ja kehtestamisoskus

AZURBAT SASU on Lõuna-Prantsusmaal asuv ehitusettevõte, mis on spetsialiseerunud eksklusiivsetele objektidele – eravillad ja eramajad. Ettevõtte kohta saad lähemalt uurida https://www.azurbat.com/

Pakume sulle erialast ja liikuva iseloomuga tööd, konkurentsivõimelist töötasu, majutust kohapeal, sõiduauto kompensatsiooni ning täiendkoolitusi. Lisaks põhipalgale lisatasu projektitulemuste alusel (koos boonusega keskmiselt ≥ 6000 €/neto kuus)

Loome Sulle võimalused, et saaksid oma erialaseid kogemusi maksimaalselt rakendada, toetame Sinu kohanemist ja professionaalset arengut.