2023-08-23 14:48:55

Jaotusvõrgustiku spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülessanded uuel positsioonil on

Pakipunktide ja pakiautomaatide jaotusvõrgustiku kasvuvõimaluste leidmine ja kaardistamine;

Pakiautomaatide kolimiste, laienduste, paigalduste tellimine;

Pakipunktide ja pakiautomaatide haldamine;

andmete ajakohastamine infosüsteemides;

Läbirääkimiste pidamine koostööpartneritega, rendipindade omanike jt;

Pakiautomaatide asukohtade korrasolu tagamine ja haldamine;

Ootused kandidaadile

Loistikalalne kõrgharidus

Varasem töökogemus logistika-/transpordivaldkonnas

Väga hea organiseerimis-ja analüüsivõime

Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

Oskus leida alternatiivseid lahendusi

Ajaplaneerimise oskus oma töö korraldamiseks

Oskus töötada meeskonnas kui ka individuaalselt

Väga hea pinge- ja stressitaluvus

Väga hea eesti ja inglise keele oskus

Hea kohanemisvõime, valmisolek muudatusteks

B kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume

Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes;

Inspireerivaid ja sõbralikke kolleege

Võimalust olla osa meie eduloos