2023-08-23 14:48:55

Müügijuht välisturgudele

CVKeskus.ee klient
Kuni 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Truck Center International otsib oma meeskonda ambitsioonikat müügijuhti ekspordi suunal.

Ametikohast:

  • Aktiivne müük ja uute kliendisuhete loomine
  • Kliendibaasi haldus ja pidev analüüs
  • Müügiaruandlus ja turuülevaate koostamine
  • Osalemine turundus- ja müügistrateegia tegevustel
  • Klientide informeerimine uutest toodetest ja eripakkumistest.

Ootused kandidaadile

  • Omad varasemat ekspordimüügi kogemust auto- või tehnikavaldkonnas
  • Soovid saavutada parimaid tulemusi ja tegutsed aktiivselt
  • Oled valmis välislähetusteks
  • Väga hea inglise keele oskus. Kasuks tuleb Soome, Saksa või mõne muu võõrkeele oskus.
  • Positiivne ellusuhtumine ja võimekus töötada nii üksi, kui ka meeskonnas
  • Omad B-kategooria juhiluba.

Pakume väärt tulemustele ka väärilist tasu kuni 3500€ bruto. Kuupalk koosneb põhipalgast ja preemiast, mis sõltub püstitatud eesmärkide saavutamisest.

Ettevõtte kontor asub Tallinnas, Lasnamäe linnaosas. Kui pakkumine sind kõnetab, siis saada enda CV ja motivatsioonikiri aadressil: personal(at)truckcenter.ee

Lisainfo

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!