2023-08-23 14:48:55

Klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Alates 1550 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Jakob Westholmi Gümnaasium ootab kooliperega liituma toredat klassiõpetajat, kes tahab maailma muuta ja kellel on hea süda ning soov teha oma õpilaste koolitee unustamatult toredaks.

Ootused kandidaadile

Soovime leida oma meeskonda uuendusmeelset ja motiveeritud inimest, kellel on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus; otsustus-, analüüsi- ja koostöövõime; avatus uuendustele.

Ootame inimest, kellel oleks tahe töötada lastega ning soov panustada ja kujundada Eesti laste tulevikku paremaks.

Kandidaat peab vastama õpetaja tööks vajalikele kvalifikatsiooninõuetele (sh keelenõuetele) ja omama töökogemust (üliõpilaskandidaatidel praktika kogemust) lastega töötamise valdkonnas.

Peatselt valmivat ägedat õpikeskkonda planeeritud kooli juurdeehituses. Arvestatavat, konkurentsivõimelist töötasu, sõbralikke kolleege, särasilmseid õpilasi, täiendkoolituse võimalust, paindlikku tööaja jaotust.

Oleme muudatustele avatud ning pakume iseseisvust soodustavat ja arenemisvõimelist koolikeskkonda, mida saab kujundada koos toreda meeskonnaga.