2023-08-23 14:48:55

Elektripaigaldiste projekteerija / insener

CVKeskus.ee klient
1800 - 3500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd elektriinseneridele ning projekteerijatele, kelle peamisteks töövaldkondadeks on elektriprojektide koostamine sisepaigaldistele või välispaigaldistele. Samuti on oodatud nõrkvoolu- ja automaatikaspetsialistid.

Ootused kandidaadile

Antud ametikohale kandideerijalt eeldame

  • head arvuti ning tarkvara tundmist / omistamisvõimet
  • elektrialasi teadmisi
  • projekteerimise ja mudeldamise kogemust

    Kui tunned, et kõige eelpool tooduga ei ole veel kursis aga teema väga huvitab, pakub ettevõte täiendkoolitust.

Pakume võimalust olla tippspetsialist Eesti ühes suurimas elektripaigaldisi projekteerivas ettevõttes.

Projekteerija leiab meie juures:

  • toetava meeskonna,
  • korralikku põhipalga koos motiveerivate boonustega,
  • väga huvitavaid ning väljakutset nõudvaid mitmekesiseid töid,
  • areneva keskkonna, kus leiame koos meeskonnaga pidevalt uusi ning huvitavaid lahendusi töö lihtsustamiseks ning kvaliteedi tõstmiseks,
  • koolitusi ja enesetäiendusi,
  • vägevaid firmaüritusi.

Põnev, vastutusrikas ning kaasaegseid ja tulevikulahendusi hõlmav tegevusvaldkond ning võimalus kujundada enda töökoht.

Loomukikult pakume ka kaugtöö võimalust väljaspool Tallinna elevatele spetsialistidele.