2023-08-23 14:48:55

KLIENDIHALDUR-TOOTEPAIGUTAJA TALLINNASSE JA HARJUMAALE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meiega töötades võtad vastu endale väljakutse olla teistest konkurentidest

erinev ja parem.

Oled edukas, kui suudad tõestada, et lähed „läbi seina“ ning keerukates olukordades suudad jääda positiivseks ning leida kiirelt lahendusi.

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sa:

  • Tead, et müük ei toimu ainult kontoris ja laua taga, vaid ka kliendi juures
  • Kuulad oma klienti
  • Oled julge suhtleja ning oskad ka halva tujuga rõõmsameelselt inimestega suhelda
  • Valdad eesti, vene ja inglise keelt suhtlustasandil
  • Oskad edukalt oma aega planeerida
  • Oskad töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt
  • Oskad ja julged teha ettepanekuid ja luua uusi ideid
  • Tagad toodete väljapaneku vastavalt jaekettide planogrammidele ja vastutad toodete olemasolu eest klientide juures
  • Omad B-kategooria juhilubasid (manuaal)

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • Igakülgset arenguvõimalust ja oma ideede realiseerimist
  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd
  • Nooruslikku ja positiivset meeskonda, kes Sind alati toetab
  • Kõik tööülesannete edukaka täitmiseks vajalikud vahendid (sh ametiauto)
  • Võistlushasarti