Füsioterapeut taastusravi keskusesse (asenduskoht, Sõle korpuses)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ootab tööle
FÜSIOTERAPEUTI,
kelle ülesandeks taastusravi keskuses on füsioteraapia teenuse osutamine ambulatoorsetele või statsionaarsetele patsientidele, patsientide õpetamine ja nõustamine oma pädevuse piires ning oma töö dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui Sul on
• erialane kõrgharidus või omad kutsetunnistust
• valmisolek õppimiseks ja arenemiseks
• väga hea eesti keele ja suhtlustasemel vene keele oskus
• hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus

Omalt poolt pakume
• tähtajalist töölepingut vanemapuhkusel viibiva töötaja asendamise ajaks
• võimalust tegeleda erinevate füsioteraapia valdkondadega
• erinevaid koolitusi ning treenimisvõimalust haigla spordiklubis
• õppelaenu hüvitamise võimalust
• 7 päeva lisapuhkust

Lisainfot jagab taastusravi keskuse juhtiv füsioterapeut Katrin Kõre telefonil 617 1740.
Võtame ühendust töövestlusele kutsutud kandidaatidega.
Töö asukoht on Põhja-Eesti Regionaalhaigla Sõle korpuses (Sõle tn 16).