2023-08-23 14:48:55

Apple'i müügikonsultant ja poe juhataja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tegevuse laiendamise tõttu otsime oma meeskonda vene, eesti ja inglise keele oskusega Apple’i toodete MÜÜGIKONSULTANTI ja POE JUHATAJAT.

Sinu peamised tööülesanded on aktiivne toodete müük, klientide teenindamine ning müügialane konsulteerimine salongis ja erinevates infokanalites; müügiarvete vormistamine ja järelteenindus ning muud müügi, teeninduse ja kaubavalikuga seotud tegevused. Poe juhataja tööülesanded on ka inventuur, toodete vastutus ja tellimine ning graafikute koostamine.

Ootused kandidaadile

Ootame sind oma meeskonda, kui:
• sul on soov müüa Apple’i tooteid
• sul on tahe töötada klientide nõustajana ning siiras soov olla neile abiks ja toeks
• oled aktiivne ja julge ning tuled edukalt toime ka pingelistes olukordades
• sul on eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
• sinu tehniline taiplikkus on üle keskmise taseme – vajadusel koolitusvõimalus
• oled töökas ja soovid end järjepidevalt uute teadmistega täiendada

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:
• põhipalka ja tulemustasu
• töötelefoniks iPhone’i ning tööarvutiks Macbooki
• võimalust töötada maailma ühe tuntuma brändiga rahvusvahelises keskkonnas
• arenguvõimalusi kiirelt kasvavas ettevõttes ning ambitsioonikat ja toetavat meeskonda

Töö asukoht: Tallinn
Tööaeg: täistööaeg, graafiku alusel