2023-08-23 14:48:55

Rootsi keele oskusega spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu tööpäeva sisustab kindlustusdokumentide ja kliendiandmete käsitlemine erinevates klienditeeninduse etappides. Kindlustustoe spetsialistina panustad klientide turvalisema elu loomisesse!

Ootused kandidaadile

Ootame, et Sul on huvi ühe Põhjamaade suurima kindlustusettevõtte toimetuste vastu, valdad rootsi ning suhtlustasandil ka inglise keelt. Meie uus kolleeg on oma töös täpne, kliendikeskse suhtumisega ning hindab kõrgelt meeskonnatööd. Samuti ootame, et tunned end mugavalt erinevates arvutiprogrammides.

Ifis ootab Sind tähendusrikas töö Põhjamaade hoolivaimas kindlustusfirmas! Meile on väga oluline töö- ja eraelu tasakaal, seetõttu pakume 7-päevast talvepuhkust, spordikompensatsiooni ning tervisekindlustust. Tööd saad teha osaliselt kodus ja meie kontoris Ülemiste Citys. Kodukontori sisseseadmisel oleme abiks finantsiliselt ning haigestumise korral maksame hüvitist esimesest päevast alates.

Tasu tehtud töö eest on alates 1600 eurost ning lisaks osaled Ifi aastaboonuse programmis.