2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Alates 5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

TÖÖ SISU: Koristustööde teostamine sisetingimustes (tolmu võtmine vabadelt pindadelt, klaas- ja peegelpindade kohtpuhastus, prügikastide tühjendamine, põrandate puhastus vastavalt vajadusele käsitsi või põrandapesumasinaga, köögi väline puhastus ja WC koristus.

TÖÖAEG: osalise tööajaga töö, graafiku alusel, ajavahemikus 6-10.00 või siis E-R (L-P vabad) peale kella 17.00 (2-5 tundi).

Sobivaima tööaja tööks, valid Sina!

TÖÖTASU: Töötamine tunnitasu alusel al. 5€/h

Ootused kandidaadile

Varasem töökogemus klienditeeninduses või puhastusteeninduses tuleb kasuks, kuid ei ole määrav tööle kandideerimisel.

Pakume Sulle võimalust töötada arenevas ettevõttes. Meie meeskonnas, oled Sa aktsepteeritud töötaja, ka juhul kui omad vähenenud töövõimet. Personaalne inimlik suhtlus, on meie boonus! Meie juhid, on Sind igal sammul valmis toetama.

Tagame Sulle kaasaegsed töövahendid ja töölepingulise töö, koos sotsiaalsete garantiidega.

Lisainfo

telefoni teel: 5124 085 (Anett) või e-posti teel.