2023-08-23 14:48:55

Planeerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:

  • Tellimuste kooskõlastamine müügiosakonnaga.
  • Tellimuste tehnoloogiline kontroll.
  • Tellimuste planeerimine tootmiseks.
  • Vajalike materjalide laoseisude järjepidev jälgimine, ning materjalide tellimuste õigeaegne esitamine.
  • Tootmispartiide ja tööjooniste edastamine tootmisesse.
  • Tootmisstatistika esitamine, tootmisvõimsuste analüüs ning vajaliku info edastamine juhtkonnale ning müügiosakonnale.

Ootused kandidaadile

  • Kui Sul on teadmised ning kogemus tootmisettevõtte töö planeerimisest.
  • Oskad analüüsida, koostada tootmisplaani ning jälgida materjalide laoseise kaasaegses tootmisprogrammis.
  • Oled hea suhtleja, tulemusele ja lahendustele orienteeritud.
  • Hea meeskonna liige ja täpne ning aus.
  • Mõistad klientide vajadusi ja ettevõtte huvisid.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Vastutusrikast põnevat tööd juhtivas tootmisettevõttes.
  • Sind ootab sõbralik ja toetav meeskond, põhjalik väljaõpe tulemuste saavutamiseks.