2023-08-23 14:48:55

IT ENTERPRISE LAHENDUSTE MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi IT Enterprise Sales kogemuse ja tugevate tehniliste teadmistega müügiinimest, keda on toetamas kõrgel tasemel IT infraarhitektide tiim.

Ootused kandidaadile

  • sa tead, et üksi jõuab kiiresti, aga koos jõuab kaugele;
  • oled vilunud suhtleja ja uute kliendisuhete looja ning hoidja.
  • usud tootesse, lahendusse ja teenusesse, mida müüd;
  • mõistad kliendi äriprotsessi ja suudad teda tulemuslikult konsulteerida IT lahenduste ja teenuste valikul;
  • sind ei seljata tootjaga müügiplaanide kooskõlastamine ja ellu viimine;
  • sulle on omane ettevõtja mõtteviis – sinu sissetulek sõltub sinu panusest ning ettevõtte käekäik igast töötajast;
  • eeldame vähemalt 3-aastast riigihangetes osalemise kogemust;
  • sul on hea inglise keele oskus ja saad hakkama ka vene keeles.

Meil on sulle pakkuda palju enamat kui lihtsalt ametikoht Põhjamaade ja Baltikumi suurimas

IT ja nõrkvoolu terviklahendusi pakkuvas ettevõttes!

  • Lisaks põnevale tööle pakume sulle modernset ja loodussõbralikku töökeskkonda, tasemel töövahendeid ning igapäevast koostööd oma valdkonna tegijatega;
  • me kanname hoolt sinu isikliku arengu eest koolituste näol ja hoiame sinu turuväärtuse kõrgena;
  • sa oled üks meie vahvast ja tegusast tiimist, kus tehakse palju tööd, aga osatakse nautida ka selle vilju;
  • sa saad osa suurematest ja väiksematest soodustustest nagu spordikompensatsioon, staažipuhkusepäevad ja vahvad tiimiüritused jm . Me ei unusta sinu eraelulisi sündmusi. Just nagu sinagi, on ka sinu pere meie jaoks tähtis!

Kui eelpooltoodu kõnetas sind ja sa tunned, et võiksid olla meie inimene, siis palun saada meile

oma CV ja kaaskiri e-mailile jobs(at)atea.ee märksõnaga “ENTERPRISE SALES“.

Töö asukoht Tallinn.

Lisainfo sinu tulevaselt juhilt e-maili aadressil Raili.Ratas(at)atea.ee

Lisainfo

Kui eelpooltoodu kõnetas sind ja sa tunned, et võiksid olla meie inimene, siis palun saada meile oma CV ja kaaskiri e-mailile jobs(at)atea.ee märksõnaga “IT-lahenduste müügikonsultant“.

Lisainfo telefonil 679 0337, personalijuht Ene Reinmaa