2023-08-23 14:48:55

Müügikoordinaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • teenindad ja nõustad kontorisse tulevaid (äri)kliente;
  • koostad pakkumisi, tellimusi ning arveid;
  • korraldad transporti;
  • vajadusel külastad ka kliente.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui soovid igapäevaselt tegeleda kliendisuhtlusega, Sul on huvi tehnika ja määrdeainete maailma vastu, suur õpihimu ning valmisolek pidevalt oma teadmisi uuendada. Ootame Sinult ka väga head eesti ja inglise keele ning suhtlustasandil vene keele oskust. Samuti on vajalik B-kategooria juhilubade olemasolu.

Pakume Sulle erialaseid koolitusi ning loomulikult kõiki tööks vajalikke vahendeid.

Sobiva kandidaadiga leiame kindlasti ka palgas ühise keele.

Töökoht asub Tallinna piiril (Tänassilma tee 13, Saku vald).

Liitu meie meeskonnaga ning aitame Sul siseneda meie põnevasse maailma!

Tundub põnev? Kandideeri läbi CVKeskus.ee

Soovid lisainfot? Helista 53437097
(CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro)