2023-08-23 14:48:55

Arenduse projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Arenduse projektijuhina on Sinu tööl strateegiliselt oluline mõju ettevõtte äriliste eesmärkide saavutamisel. Sulle usaldatakse kortermajade arenduste juhtimine ja uute arendusprojektide käivitamine.

  • Leiad arenduseks sobivad krundid, teostad analüüsid, töötad välja Bonava strateegiast lähtuva äriplaani ja vastutad selle täitmise eest.
  • Juhid projekteerimisprotsessi koos ettevõttesisese projekteerimismeeskonnaga, teed tihedat koostööd müügi- ja ehitusmeeskondade ning väliste partneritega.
  • Juhid detailplaneeringu ja ehitusloa koostamise protsessi.

Ootused kandidaadile

  • Sul on kõrgharidus ja varasem töökogemus kinnisvara valdkonnas;
  • oled tugev projektijuht, hästi kursis kinnisvaramaastikul toimuvaga;
  • valdad lisaks eesti keelele ka heal tasemel inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
  • Sind iseloomustab hea äriline mõtlemine, analüüsivõime ja eestvedamise oskus;
  • oled tulemustele orienteeritud, sihikindel ja pühendunud tegutseja.

Pakume Sulle võimalust osa saada terviklikust majasisesest elamuarendusprotsessist. Kuulud rahvusvahelisse ettevõttesse, Eestis juhtivasse ja stabiilsemasse elamuarenduse ettevõttesse. Sind ümbritsevad sõbralikud tiimikaaslased, kellega koos töö sujub.