2023-08-23 14:48:55

SILLATÖÖLINE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • raudteerajatiste, sh sildade, viaduktide, truupide hooldus- ja remonditööde teostamine meeskonnas
  • raudteerajatiste ümberehitamine ja muude komplekstööde läbiviimine
  • raudteehooldustööde teostamine, sh lumetõrje, võsaraie jmt
  • töödeks vajalike materjalide ladustamine ja laadimistööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • erialane töökogemus (teehoolduse ja/või raudteealane)
  • meeskonnas töötamise kogemus
  • B-kategooria juhiload
  • eesti ja vene keele oskus

Kasuks tuleb

  • raudtee teemehaanik 3. või kõrgema taseme kutsetunnistus
  • üldised teadmised raudteevaldkonnast ja selles kehtivatest regulatsioonidest

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu korrashoidu, erinevaid enesetäiendamis-võimalusi, sealhulgas kutsetunnistuse saamiseks täiendõpet, stabiilset töötasu, kuni 4 tasustatud tervisepäeva ja 3 lisapuhkusepäeva aastas ning spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa erinevatest töötajatele mõeldud soodustustest ja hüvedest.