2023-08-23 14:48:55

LAOTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • raudteel kasutatavate materjalide komplekteerimis-, laadimistööde teostamine
  • raudtee rööbaste keevitusprotsessis osalemine
  • raudtee veeremi puhastustöödel ja kesklao territooriumi hooldustöödel (niitmine, lumetõrje) osalemine

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • digitaalse laomajanduse protsesside tundmine ja varasema töökogemuse olemasolu laomajanduses
  • eesti keele oskus kesktasemel

Kasuks tuleb

  • raudtee teemehaanik, tase 3 kutsekvalifikatsioon
  • troppija kutsekvalifikatsioon
  • tõstukijuhi luba
  • teepealisehitise materjalide nomenklatuuri ja kvaliteedikriteeriumite tundmine
  • vene keele oskus

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu korrashoidu, erinevaid enesetäiendamisvõimalusi, sh kutsetunnistuse omistamiseks täiendõpet. Konkurentsivõimeline ja stabiilne töötasu, kuni 4tervisepäeva aastas ja spordikulude osaline hüvitamine on vaid mõned näited väärtuspakkumisest, millest meiega liitudes osa saad.

Töökoha asukoht: Betooni põik 20, Soodevahe küla, Rae vald. Tööle asumise aeg 1. jaanuar 2022.