2023-08-23 14:48:55

Höövlioperaator

CVKeskus.ee klient
Alates 2000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle nelikanthöövli häälestamise ja hooldamise, materjali hööveldamise vastavalt spetsifikatsioonile ning kvaliteedi tagamise ja jälgimise vastavalt nõuetele.

Ootused kandidaadile

Miks just Barrus?

  • Sul on varasem töökogemus sarnasel ametil? Me täiendame seda veelgi, pakkudes kohapeal põhjalikku väljaõpet!
  • Kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus on Sinu teised nimed? Super, meil ka!
  • Sa otsid tööd, mis ei ole kaheksast viieni? Meie töötame komponenditehases graafiku alusel!
  • Sinu ootused töötasule? Meie juures saad seda, operaatori brutotöötasu al 2000€ kuus.
  • Sulle meeldib teha sporti ja seda koos perega? Ole mureta, pakume sportimise ja vaba aja veetmise toetusi kogu Sinu perele, sealjuures aidates toita Sinu päevast energiavajadust, sest lõunasöögid on Barruses tasuta!
  • Kütus on liiga kallis? Meiega mitte, sest tasuta bussitransport sõidab nii Võru, Parksepa, Väimela, Vastseliina, Krabi kui ka Rõuge suunal.
  • Kas me juba ütlesime, et meil on kõige ägedamad ja unusmatut üritused, millest Sa ilma jääda ei taha?

Soovid saada osa Euroopa uhkeima komponenditehase avamisest?

Tule tee seda koos meiega!

Lisainfo

Saada oma CV hiljemalt 24. oktoobriks signe[ät]barrus.ee või kandideeri
CV keskuse kaudu. Võtame ühendust ning pakume võimalust töö ja ettevõttega tutvuda! Meie ootame Sind! :)