2023-08-23 14:48:55

Põrkepiirete paigaldaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Teedeehituse objektidel põrkepiirete paigaldamine.

Ootused kandidaadile

B ja C kategooria juhiload;
Kiire kohanemis- ja õppimisvõime;
Hea füüsiline tervis, pingetaluvus ja kohusetundlikkus;
Valmisolek pikkadeks komandeeringuteks objektidel üle Eesti ja füüsiliselt raskeks tööks tipphooajal pikkade päevade vältel.

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus liikluskorralduse või teedeehituse valdkonnas.

Sobiva kandidaadina oled oma töös tulemustele orienteeritud, suudad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas ning oskad oma aega hästi planeerida. Valdad suhtlustasemel eesti keelt.

Väljakutseid pakkuvat püsivat tööd ühes Eesti suurimas taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ning hooldamisele keskendunud ettevõttes, kus hooajal on pikad päevad, kuid talveperioodil saab jälle akusid laadida.

Pakume väljaõpet, motiveerivat töötasu ja hüvede paketti, tasemel töövahendeid ning toetavat meeskonda.

Lisainfo

Projektijuht
Kalvar Paur
+372 56210147