2023-08-23 14:48:55

Lao- / komplekteerimistöötaja (mees / naine / muu)

CVKeskus.ee klient
2300 - 2666 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Lao- / komplekteerimistöötaja (mees / naine / muu) meie filiaalis Bergkirchenis Müncheni lähedal (Saksamaa)

Sissejuhatus

Ravimite hulgimüüja NOWEDA Apothekergenossenschaft on olnud juba üle 80 aasta ravimitega varustamise keskus. Kohalike apteekide tugeva partnerina tagab NOWEDA miljonite inimeste tervise kogu Saksamaal. Ühistulises vormis tegutseva NOWEDA omanikeks ja liikmeteks on üle 9300 apteekri. Apteegid tellivad iga päev oma patsientidele kiiresti vajalikke ravimeid enam kui 160 000 ravimi ja tavapäraste apteegikaupade hulgast.

NOWEDA haldab Saksamaal kokku 20 filiaali. Üle 7,8 miljardi euro suuruse kogukäibega on NOWEDA üks Saksamaa suurtest kaubandusettevõtetest.

Teie ülesanded

  • Ravimite komplekteerimine (kergkaubad)
  • Sissetulevate kaubatellimuste käsitlemine
  • Kauba ettevalmistamine transpordiks
  • Laoriiulite täitmine

Ootused kandidaadile

Teie profiil

  • Hea füüsiline vorm
  • Valmisolek töötada üle nädala muutuvate vahetustega (kahes vahetuses, ilma öö- ja pühapäevatööta)
  • Meeskonnatöö oskus ja usaldusväärsus
  • Saksa või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume teile

  • Integreerimine motiveeritud ja edukasse meeskonda
  • Vastutusele vastav tasu
  • Head sotsiaaltoetused (nt jõulupreemia, puhkusetasu)
  • 30 päeva puhkust
  • Reisikulude katmine töö alguses
  • Sissejuhatav koolitus saksa või inglise keeles
  • Iganädalane saksa keele kursus
  • Majutus õiglastel tingimustel
  • Abi ja tugi PME pereteenistuselt