2023-08-23 14:48:55

Peaobjektijuht

CVKeskus.ee klient
Alates 4580 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kogemustega

PEAOBJEKTIJUHTI

Peaobjektijuhi töökoht asub Norras. Töögraafik: vaheldumisi lühike ja pikk nädal Norras - esmaspäevast neljapäevani ja esmaspäevast reedeni (nädalavahetused ja vaba aeg Eestis). Iga 8. nädal on vaba Eestis.

Sinu peamised tööülesanded:

  • Objektil meeskonna juhtimine, ajagraafiku ja tööde sujuv planeerimine;
  • Ehitusprotsessi optimeerimine, ehitusmaterjalide tellimine;
  • Kvaliteedikontrolli juhtimine ja vastava dokumentatsiooni vormistamine;
  • Tellija esindajaga suhtlemine ja kogu ehitusprotsessi hõlmavate lahenduste kooskõlastamine;
  • Tööohutuse ja ehitusnõuete järgimise tagamine;
  • Ehitusprojektide läbivaatamine ja analüüs;
  • Hinnapakkumiste nõustamine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • Varasemat töökogemust suurte projektide objektijuhina;
  • Ehitusalast kõrgharidust (või lõppjärgus omandamist) või ehituslikku kutseharidust;
  • Inglise keelt heal tasemel kõnes ja kirjas (norra keele oskus tuleb kasuks);
  • Korrektsust, head pingetaluvust, otsustusvõimelisust ja enesekehtestamisoskust.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Töötingimusi ja töötasu kooskõlas Norra kehtiva seadusandlusega.

      Töötasu alates 4580€ bruto. Põhja-Norras töötades kuni 10% palgalisa;

  • Kindel palgasüsteem, mis tagab palgatõusu 2 korda aastas;
  • Head tulemustasu süsteemi (kuni 4 kuupalka aastas) ja puhkuseraha 10,2% sinu aastapalgast;
  • Professionaalset tulemustele orienteeritud meeskonda;
  • Head töökeskkonda, uusimat tarkvara ja töövahendeid;
  • Suurepärast arenemis- ja karjäärivõimalust, erialaseid koolitusi;
  • Norra tervise- ja pensionikindlustust, mis kehtib Eestis ja kogu Euroopas;
  • Tasuta majutust, transporti ja tööautot;
  • Ühisüritusi ja sporditegevuse toetust;
  • Kontorit Tammsaare ärikeskuses;
  • Norra keele õpet.