2023-08-23 14:48:55

Digiturunduse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

ICONFIT on Baltikumi suurim tervisetoitude tootja, kes on kasvanud iga aasta ligi 2x. Lähikuudel laiendame oma tootmist ja ladu ning alustame ka kapslite tootmisega. Meie tooted jõuavad iga kuuga järjest enamatesse kauplustesse ning ekspordiriikidesse.

Vajame ICONFIT brändi ja kiiresti kasvava tootevaliku turundamiseks säravat ja loovat digiturundusjuhti, kes viiks meie turunduse järgmisele tasemele.

Sinu peamisteks ülesanneteks saavad olema:

• ICONFIT digitaalmeedia sh. e-kaubanduse strateegiate arendamine, tegevuste planeerimine, elluviimine ja koordineerimine.
• ICONFIT reklaamide loomine ja haldamine. Peamiselt Facebook, Instagram, Google aga ka teised kanalid. Hea, kui oskad kasutada vähemalt kesktasemel Canva, Photoshop või muud sarnast tarkvara.
• Digitaalmeedias kasutatava sisu planeerimine (sh koduleht, sotsiaalmeedia)
• Suhtled meie sportlaste ja fotograafidega ning kannad hoolt, et nad edastavad regulaarselt pildimaterjali, mida kasutada sotsiaalmeedias ning turunduses.
• Kodulehel (iconfit.eu) olevate toodete tekstihaldus ja üldine tootelehe ülesehitus. Et e-müügis oleksid tooted hästi ja selgelt kliendile esitletud. Tehnilise poole eest kannab hoolt meie veebiarendaja.
• E-maili turunduse ning kliendikommunikatsiooni strateegia ülesehitamine ja haldamine. Meil on suur kliendibaas ning vajadus seda paremini rakendada ka e-maili turunduses.
• Digikanalite turunduseelarve koostamine ja järgimine. Turundustegevuste efektiivsuse mõõtmine ja raporteerimine.

Ootused kandidaadile

Ootame healt kandidaadilt edukat turundusalast kogemust ning huvi tervisetoodete, tervislike toitude ja spordi valdkonna vastu. Kirjuta lähemalt oma senistest saavutustest ja miks Sa soovid just ICONFIT digiturunduse juhiks saada. Lisa juurde ka oma palgasoov.

Omalt poolt pakume Eestis ainulaadset väljakutset põnevas ja kiire arenguga valdkonnas. Oled tähtis osa meie kasvavast ettevõttest ja saad hea arenguvõimaluse. Meil on suured ambitsioonid nii Eestis, kui mujal riikides ning võimalusi eneseteostuseks jätkub.

Sinu vastutusalas saab olema korralik turunduseelarve, mida efektiivselt kasutada. Töökoht asub meie kontoris (Härgmäe 22, Tallinn) kuid pakume kokkuleppel ka osalist kaugtöö võimalust.