2023-08-23 14:48:55

Töödejuhataja - projektijuht

CVKeskus.ee klient
Alates 3400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma nooruslikku meeskonda töödejuhatajat / projektijuhti kelle peamisteks tööülesanneteks on meeskonna juhtimine, vastavalt peatöövõtja korraldustele töö planeerimine, jooniste lugemine. Töödejuhataja tagab tema meeskonna töö sujuva toimimise, suhtleb aktiivselt peatöövõtjaga, võtab vastu kiireid otsuseid lahendamaks probleeme. Vajadusel panustab ise konkreetse etapi valmimisse. Vajame töödejuhatajat nii betoontöid tegevasse meeskonda kui ka meeskonda kes tegeleb peamiselt kalju puurimisega, krohvimise ja polttimisega.

Lisaküsimuste korral helista telefonil +358 40166 3780 või kirjuta meile e-kiri. Räägiume Eesti, Soome ja Inglise keeles.

CV-sid võib ka saata aadressil info"ät"leijonalujitus.fi. Kandideerida saab ka läbi veebiaadressi www.leijonalujitus.fi

Ootused kandidaadile

Erialane kogemus

Kohusetundlikus

Aktiivsus töökohustuste täitmisel

Hea tehniline taip ja meeskonnatöö oskus

B-kategooria juhiload

Inglise ja Soome keele oskus suhtlustasandil

Soome tööturvalisuskaart

Enesekindlus võtmaks vastu otsuseid ja vastutada

Kasuks tuleb:

Vene keele oskus

C-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Stabiilset ja turvalist töösuhet.

Palkka iga kahe nädala tagant

Väljaõpe ning mentorlus. Huvitav ja mitmekülgne töö tunnelites. Töötamine erineva spetsiaaltehnikaga. Võimalus kasvada ja areneda koos ettevõttega.

Majutust ning transporti majutuskohast objektile.

Kohaliku jõusaali liikmekaarti

Ühisüritusi