2023-08-23 14:48:55

SMA koolitaja (tähtajaline)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Suhtled ja teed aktiivselt koostööd kogu SMA tiimi liikmetega. Viid läbi baaskoolitust uutele SMA operaatori õpilastele. Osaled aktiivselt arendustegevustes ja tutvustad uuendusi SMA operaatoritele/ ettevalmistajatele. Teed ettepanekuid juhendite uuendamiseks/parendamiseks. Viid läbi õppeperioodide lõpus toimuvaid teste.

Ootused kandidaadile

Sul on tahe õppida/katsetada/arendada uusi lahendusi ja seeläbi tulemusi saavutada. Hea arvuti kasutamisoskus. Hea eesti keele oskus. Kasuks tuleb inglise/vene keele oskus. Oma töö planeerimise oskus. Hea analüüsivõime ja suhtlemisoskus - positiivse ellusuhtumisega isik, kellega on meeldiv koos töötada ja kes annab alati ausat tagasisidet. Hea pingetaluvus.

Pakume Sulle põnevat tööd tempokas ja kiirelt arenevas keskkonnas. Võimalust kaasa aidata ettevõtte eduloole. Väga head töökeskkonda. Tööaega kella 8:00-16:30Ettevõtte soodustusi ning ühisüritusi (nt spordi-toetused, ujumine + palju muud).