2023-08-23 14:48:55

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

  • Vastutad igapäevase kliendisuhtluse eest;
  • Haldad kliendikontakte;
  • Tagad, et infovahetus on korraldatud e-kirjade ja telefoni teel, korraldad müügiosakonna konverentskõnesid;
  • Assisteerid ja toetad müügimeeskonda nende igapäevases töös ja tegevustes;
  • Samuti saad olema seotud kergemate turundusalaste ülesannetega;
  • Koostad ja haldad korrektset müügidokumentatsiooni, registreerid ja süstematiseerid kliendipäringuid, müügilepinguid, aitad koostada MS Excelis müügitabeleid jne;
  • Hoolitsed kontori töö üldise korraldusliku poole ning kliendiürituste organiseerimise eest.

Ootused kandidaadile

  • Varasemat töökogemust sarnasel ametikohal;
  • Lõpetatud keskharidust;
  • Omad kokkupuudet dokumendihalduse ja klienditeenindusega;
  • Oskad hästi kasutada arvutit ja kontoritööks vajalikke programme;
  • Omad väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti ja inglise keeles;
  • Oled oma töös iseseisev, täpne.

Sulle mitmekülgseid tööülesandeid ja rahvusvahelist töökeskkonda kaasaegseimas Baltikumi andmekeskuses Saue vallas, kuhu kolime oma tiimiga 2021.aasta sügise alguses. Seniks asub töökoht aadressil Järvevana tee 9, Tallinn, kus Sind ootavad head töötingimused, E-R tööaeg, erialane väljaõpe ja sõbralik kollektiiv. Pakume talvist lisapuhkust, sporditoetust, tervisekindlustust ja ettevõttesiseseid arenguvõimalusi. Soovime väga, et Sa jääksid meiega pikemaks ajaks ja teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks hea meie juures töötada. Loomulikult tasustame Sind vääriliselt.