2023-08-23 14:48:55

Proffesionaalseid plaatijaid

CVKeskus.ee klient
3000 - 6000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Revalcrew OY ootab tööle kahele juunis ja juulis 2021 algavatele ehitus

objektile profesionaalseid plaatijaid.

- köökide ja vannitubade plaatimis ja niiskustõkketööd

uusehitusobjektidel

–Mahud on suured, seega ei ole palju jooksmist

erinevate objektide vahet keskmiselt 60-140 vannituba objekti

kohta plaatida. - Töömaad on Turu linnas ja selle ümbruskonnas.

Ootused kandidaadile

- EU kodakondsus - oskused ja eelnev

töökogemus - kohusetundlikkus, sihikindlus, paindlikkus, oskus

teha iseseisvalt tööd - kehtiva tööturvalisuuskaardi olemasolu

 -eeliseks on, aga mitte tingimata vajalik VTT- sertifikaat

- kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus, isiklike tööriistade

olemasolu,soome keele oskus ning eelnev töökogemus Soomes -

Katseaeg 3 kuud NB! Joodikutel paluks mitte tülitada.

Ettevõte pakub

Head palka 16,28 € m2. Hinna sisse kuuluvad järgnevad tööd

(primer/krunt,vesieristust/hüdro,plaatimine,vuukimine,sill)

Lisaks makstakse betoonseinte ületasandusest 0-5 mm 2€

m2 ja põrandakallete tasandus eest 16,28 € tunnis. Teistel

ootamatutel lisatöödel tunnitasu 16,28 €/tunnis), lisanduvad

puhkusetasud. Kõik nimetadud summad on brutos.

Tööd tehakse tükitööna.

Täpsustav info kohtumisel.

Pakume - Soome ametiala

kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi

- Aitame leida ja osaliselt kompenseerime elamispinna kulud.

- Võimalust pikaajaliseks koostööks peale katseaja lõppu (kolm kuud)

-Töövestlused toimuvad nii Soomes kui ka Eestis

Lisainfo

Heiki:
+372 555 33 185,

Kristjan:
+358 503 692 54

finn(at)revalcrew.com