2023-08-23 14:48:55

Flutter developer

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Eesti keeles:

Sherpa on Tehnopol Startup Inkubaatoris kiirelt kasvav iduettevõtte. Loome sotsiaalmeedia rakendust IOS-le ja Androidile, kus edumeelsed inimesed saavad inspireerida ja areneda läbi harjumuste jälgimise, eesmärkide seadmise ja erinevate väljakutsete.

Sherpa asutati kolme tudengi poolt, kes kõik on IT-d õppinud ja 3+ suve USA-s ukselt-uksele Southwesterniga raamatuid müümas käinud ning nüüd tahavad õpitut teadmisi kasutada selleks, et aidata teistel inimestel oma täispotentsiaalini jõuda.

Otsime Flutter cross-platform developeri(IOS & Android), kellel on kogemust Google firebasega, et arendada harjumuste jälgimise funktsiooni kalendri põhimõttel ja olla programmeerimise konsultant, kellega saab nõu pidada meie platvormi arenemisel. Vastutasuks pakume osalust varajases faasis olevas ambitsioonikas start-upis.

English:

Sherpa is a fastly accelarating startup in the Tehnopol Startup Incubator. We are developing a social media platform for IOS and Android, which connects people who aim to develop themselves by creating habits and setting goals though tracking habits and making challenges with friends.

Sherpa was founded by 3 students, who all have studied IT and sold books in USA for 3+ summers with Southwestern Advantage and now want to use our knowledge to help people become the best versions of themselves.

We are looking for a Flutter cross-platform developer (IOS & Android) who has experience with Google firebase to develop features that help track user habits and act as a programming consultant on our start-up journey. In return we offer equity in an ambitious undertaking at the ground level.

Send us an email if you want to know more about our platform and vision.

Ootused kandidaadile

Kogemus ja oskused flutteris mobiilirakenduse loomisega.

On töötanud või on tuttav Google Firebasega

Ambitsioonikas ja töökas.

Vastutasuks pakume osalust varajases faasis olevas ambitsioonikas start-upis.