2023-08-23 14:48:55

Ehitusgeoloog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa oled oma töös korrektne, iseseisev ja edasipürgiv ning Sul on tehnilist taipu, otsime me just Sind!

Inseneribüroo STEIGER alustas tegevust 2004. aastal. Vähem kui kümne aastaga õnnestus meil kasvada suurimaks mäenduse konsultatsiooni ettevõtteks Eestis. Oleme tänaseks tegutsenud ka pisut üle 2 aasta puurimise valdkonnas. Käesoleval aastal on meil kavas laieneda insener­geoloogiliste teenuste turule. Oleme alustanud geotehniliste katsete juurutamisega oma ehitusmaterjalide katselabori juures. Otsime oma meeskonda juhtivspetsialisti, kes on võimeline juurutama uusi teenuseid ehitusgeoloogia valdkonnas ning kes ei karda tööalaseid väljakutseid.

Ootused kandidaadile

Töö sobib sulle kui:

  • Sul on erialane haridus ja varasem töökogemus geotehnika või ehitusgeoloogia valdkonnas;
  • Sul on tahe arendada uue teenuse juurutamist;
  • Sa oskad kasutada joonestustarkvara AutoCad või MicroStation;
  • Sul on autojuhi load;
  • Sa valdad hästi eesti keelt;
  • Sa oled korrektne, täpne ning pead kinni kokkulepetest;
  • Sa väärtustad kvaliteetselt tehtud tööd.

Ettevõte pakub

Miks tulla meile tööle?

  • Pakume võimalust töötada nii Tallinnas, Tartus kui ka kodukontoris;
  • Pakume võimalust ennast teostada läbi uute teenuste juurutamise;
  • Pakume sõbralikku ja abivalmis kollektiivi ning mitmeid erisoodustusi;
  • Pakume konkurentsivõimelist töötasu.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on Helis Vahtra, tel 55 527 345.

Aadress Männiku tee 104, 11216 Tallinn või Tartus Turu 34.

Internetis võid meid leida:

Kui sul tekkis huvi, siis palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega.

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe!