2023-08-23 14:48:55

Müügiassisent

CVKeskus.ee klient
Alates 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ootame oma tiimiga liituma müügiassistenti, kelle peamisteks tööülesanneteks on müügitellimuste vastuvõtmine ja vormistamine, klientide nõustamine ja abistamine kaupade müüki puudutavates küsimustes, kliendipretensioonide lahendamine.

Ootused kandidaadile

*eesti keele oskus väga heal tasemel;
*hea arvuti kasutamise oskus;
*võime töötada iseseisvalt;
*täpsus ja kohusetundlikkus;
*valmisolek töötada graafiku alusel pika ja lühikese nädala süsteemiga,
müügisekretäride töö toimub vahetustega ajavahemikus 05:00-17:00 (E-R)  ja 05:30-14:00 (L-P)

Kasuks tuleb:
*isikliku sõiduauto kasutamise võimalus kuna asume Harjumaal, Lool
*vene- või inglise keele oskus suhtlustasandil;
*eelnev töökogemus müügisekretäri, sekretäri, müügiassistendi või klienditeenindajana;

Sobiv kandidaat on hea meeskonnaliige, kes suudab töötada ka pingelistes olukordades.

Töötame nooruslikus tiimis ning saame pakkuda pikaajalist ja stabiilset töösuhet edukas HoReCa sektori ettevõttes. Meiega liitunu saab tööalase väljaõppe ning värskendada end täiendkoolitustega. Lisaks pakume tööle väärilist tasu ja Fruit Xpress töötajate soodustusi.

Lisainfo: Töökoht asub Harjumaal, Lool.